Hakkımızda

Yurtdışına gitmek isteyenler için EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri hizmetinizde. 1993’ten bu yana verdiğimiz hizmetlerde her dönen öğrencilerin yüzündeki gülümsemeyi kendine amaç hedefleyen firmamıza başvurun, siz de mutlu bir şekilde yurtdışından geri dönün. Yabacı dili en iyi şekilde öğrenmenin yolu Yurtdışı dil okulları’dır. Çok çeşitli ülkelerde, çeşitli okullarla anlaşması olan EuroStar ile her bütçeye uygun dil okulu ayarlanabilir.

İsterseniz Malta’da isterseniz İngiltere’de her yerde İngilizceyi en iyi şekilde öğrenebilirsiniz. En az 2 haftalık konaklama tercihlerinden 3 hafta, 1 ay, 3 ay, 6 ay ne kadar kalmak istiyorsanız, bütçeniz için hangisi uygunsa birini seçip ona göre hem bu ülkede kalır hem de dilinizi iyice geliştirmiş olursunuz. Yurtdışından pek çok ülkeden gelen vatandaşlar sayesinde farklı ülkelerin dillerini de öğrenebilirsiniz.

İsterseniz yabancı bir aile yanında konaklayabilir, isterseniz yurtlarda kalabilirsiniz. Pek çok fırsat ile istediğiniz kadar istediğiniz şekilde kalabilir, yabancı dilinizi en iyi şekilde, sizin en mutlu olacağınız şekilde öğrenebilirsiniz. Yeni insanlar ile tanışmak, onlar ile yeni diyaloglara geçmek, İngilizcenizi geliştirmek sizin de hakkınız. Sizde elinizi çabuk tutun ve Eğitim danışmanlığı arasında EuroStar ile mutluluğu yakalayın.

EuroStar Hakkında

EuroStarDanışmanlık Hizmetleri arasında sizi sadece yurtdışına yollamak değil biletinizden vizenize sağlığınızdan havaalanından karşılaşmaya kadar sizi düşünür sizin mutluluğunuz için ne gerekiyorsa 20 yılı aşkın tecrübesi ile sizleri en iyi şekilde yurtdışında dil öğrenmenizi sağlar. 1993 yılından beri kaliteli ve güvenilir yurtdışı eğitiminin vazgeçilmez adresidir.

Yurtdışından gelen öğrenciler ile isterseniz konuşabilir, onların fikirlerini düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Bizim firmamızı diğer firmalardan ayıran en büyük fark yurtdışına gidip gelen öğrencilerimiz ile hala iletişim halinde olmamızdır. Bizler öğrencilerimiz döndükten sonra onları dinleyerek şikâyet ve memnuniyetlerini mutlaka dinleriz. Bir daha ki yollayacağımız öğrenci bu sayede çok daha iyi koşullarda yurtdışında bulunur, güzel vakit geçirir.

EuroStaraynı zamanda bünyesinde çalışan danışmanları da sürekli programlara yollayarak onların yaptıkları işi bilmesini, yaptıkları işe hâkim olmasını sağlar. Yurtdışına giden öğrencilerin mutluluğu rahatı için gözlemler yapan danışmanlar hoşlarına gitmeyen her şeyi düzeltmeye yönelik çalışmalara gider. Öğrencilerin rahatını, huzurunu hiçbir firma bu kadar çok düşünemez.

Sizlerin ucuz bilet bulmanız için sürekli yardımcı olan şirketimiz, en iyi sağlık sigortasını size sunar. Oraya gittiğinizde sizleri havaalanında karşılayacak ekibimiz bile mevcuttur. Vize almak bilindiği üzere o kadar kolay olmayan bir iştir. Vize işlemlerinde de vize alabilmeniz için size tüm taktikleri söyleyerek işinizi şansa bırakmanızı engeller.

Çalıştığı ülkeler: Azerbaycan, Bosna Hersek, Makedonya, Ukrayna, Gürcistan, Kazakistan, Türkmenistan, Kırgızistan, Kosova, Yunanistan, Mısır, Litvanya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Hırvatistan, Sırbistan, Slovakya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti’dir.

EuroStarYurtdışı Eğitim Danışmanlığı Ltd Şti İstanbul’da Olan Taksim İstiklal Caddesi No:49/5 adresindedir.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!